Zdjęcia wizerunkowe

Personal Branding


Jesteś marką, wiesz o tym, prawda?

Mamy XXI wiek. Wyobraź sobie, że kilka miliardów osób na całym świecie codziennie korzysta z internetu. Jesteśmy ciagle podłączeni do sieci, gdzie szukamy rozrywki, ale również prowadzimy biznesy. W dobie internetu ciągle jesteśmy odpowiedzialni za kreowanie własnego wizerunku.
To jak się prezentujesz, w jaki sposób jesteś odbierany, jakie treści zamieszczasz ma bezpośrednie przełożenie na sprzedaż twoich usług czy produktów. Dlatego zdjęcia wizerunkowe są tak istotne już w początkowym etapie budowania swej marki.

Zdjęcia wizerunkowe

Personal branding to ostatnio bardzo modne pojęcie. Media społecznościowe (LinkedIn, Facebook, Instagram itp.) nadają się idealnie do tworzenia i pielęgnowania Twojej osobistej marki. 

fotografia wizerunkowa/biznesowa wioleta lipińska

“Twoja osobista marka to obietnica dla twoich klientów … obietnica jakości, spójności, kompetencji i niezawodności.”

Jesteś swoją wizytówką

Budujesz pozycję specjalisty, branżowego lidera, rozwijasz swoją działalność, chcesz zostać influencerem? Tańczysz, malujesz, projektujesz, prowadzisz bloga, udzielasz porad prawnych lub finansowych, jesteś coachem, trenerem, mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą. Na codzień działasz w sieci – cokolwiek robisz, jesteś swoją wizytówką.

Bez względu na to co robisz, zadbaj by prezentować się profesjonalnie. Zdjęcia wizerunkowe jakie zamieszczasz na swojej stronie internetowej i w social mediach nie powinny być przypadkowe. Źle dobrane zdjęcie, kiepskiej jakości od razu może cię skreślić w oczach klientów lub potencjalnych partnerów biznesowych.

fotografia wizerunkowa/biznesowa wioleta lipińska
fotografia wizerunkowa

Zdjęcia wizerunkowe

  • Pierwsze wrażenie jest bezcenne. Ludzie kupują oczami i w przypadku marek osobistych, chcą wiedzieć z kim mają do czynienia. Te kilka sekund może zadecydować, czy zostaną z Tobą na dłużej. Pierwszy wirtualny kontakt z Twoją osobą, może przełożyć się na długofalowe relacje, bądź też odwrotnie. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe podkreślą Twoją osobowość i charyzmę, wzbudzą sympatię i zaufanie. Portret wizerunkowy powinien pokazać jak najlepszą wersję Ciebie.
  • Daj się poznać. Pokaż się w kontekście swoich usług lub produktów. Dzięki profesjonalnej sesji wizerunkowej możesz w łatwy sposób zapoznać klientów z prowadzoną działalnością. 
  • Wyróżnij się. Profesjonalne zdjęcia wizerunkowe dopasowane do twoich działań pozwolą stworzyć spójny wizerunek w sieci, a poprzez to rozpoznawalność i unikatowość.
  • Zyskaj pewność siebie. Profesjonalny wygląd spowoduje, że poczujesz się pewny siebie, własnych umiejętności i wiedzy. Profesjonalny wizerunek wzmacnia siłę przekazu. Wierzymy w to co widzimy. Jeśli ktoś wygląda jak profesjonalista, jesteśmy w stanie uwierzyć, że pracuje jak profesjonalista.

Zapytaj o szczegółową wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb