fbpx

SESJE LIFESTYLOWE

Sesje rodzinne, narzeczeńskie, dla par, brzuszkowe, noworodkowe, indywidualne.

Sesje wyłącznie do wykorzystania niekomercyjnego.

PAKIET #1
ZAWIERA:
 • 15 zdjęć - wybór przez klienta z wielu ujęć
 • Autorska obróbka zdjęć
 • Sesja trwa od 30 min do 1h max
 • Sesja w waszym mieszkaniu lub plenerze
 • Dojazd na terenie Warszawy w cenie
 • Sesja w weekend + 150 PLN
 • Zdjęcia w 2 formatach: pełna rozdzielczość do druku i na social media
 • Konsultacje mailowe i telefoniczne w cenie
 • Jedna stylizacja
 • Możliwość dokupienia kolejnych zdjęć za 25 PLN/szt
PLN 500
PAKIET #2
ZAWIERA:
 • 25 zdjęć - wybór przez klienta z wielu ujęć
 • Autorska obróbka zdjęć
 • Sesja trwa od 1 do 2 h max
 • Sesja w waszym mieszkaniu lub plenerze
 • Dojazd na terenie Warszawy w cenie
 • Sesja w weekend + 150 PLN
 • Zdjęcia w 2 formatach: pełna rozdzielczość do druku i na social media
 • Konsultacje mailowe i telefoniczne w cenie
 • Jedna stylizacja
 • Możliwość dokupienia kolejnych zdjęć za 25 PLN/szt
PLN 700
PAKIET #3
ZAWIERA:
 • 35 zdjęć - wyboru dokonuję samodzielnie i układam z tego reportaż - Waszą historię
 • Autorska obróbka zdjęć
 • Sesja trwa od 2 do 3 h max
 • Sesja w waszym mieszkaniu lub plenerze
 • Dojazd na terenie Warszawy w cenie
 • Sesja w weekend w cenie
 • Zdjęcia w 2 formatach: pełna rozdzielczość do druku i na social media
 • Konsultacje mailowe i telefoniczne w cenie
 • Dwie stylizacje
 • Możliwość dokupienia kolejnych zdjęć za 20 PLN/szt
PLN 900
SESJE RODZINNE
Sesja rodzinna to idealna okazja do spędzenia razem czasu w sposób wartościowy. Zdjęciami opowiadam Waszą historię. Zamykam w kadrach wszystkie ulotne chwile i momenty. Pokazuję fragmenty waszej rzeczywistości: odpoczynek, zabawę, wygłupy, wspólne gotowanie czy czas na naukę. Łapię wszystkie uśmiechy i drobne gesty. Fotografia lifestylowa, to taki dzień z życia Waszej rodziny. To chwile do których po latach wraca się z sentymentem. Decydując się na rodzinną sesję lifestylową w Waszym domu lub plenerze, razem stworzymy niepowtarzalne ujęcia. Na zdjęciach wydobywam Waszą naturalność i autentyczność. W sesji lifestyle nie chodzi o wyreżyserowanie życia ale o te wszystkie spontaniczne i ulotne momenty oraz emocje i czułe gesty.
SESJE BRZUSZKOWE
Okres ciąży to wyjątkowy czas dla Was dwojga. Podczas brzuszkowej sesji lifestylowej pokażę Waszą codzienność, przygotowania do powitania potomstwa, bliskość, emocje i czułość jaka między wami panuje. Sesja ma charakter reportażu. Łapię spontaniczne i naturalne momenty. Nie ustawiam Was, ale jeśli zajdzie potrzeba podpowiadam co zrobić, by wypaść jak najkorzystniej. Sesję możemy przeprowadzić w Waszym mieszkaniu lub wyjątkowo ulubionym miejscu. Możemy wybrać się w plener do parku, lasu, na plażę lub nad jezioro. Decyzja należy do Was.
SESJE NOWORODKOWE
Sesja noworodkowa pozwoli Wam zatrzymać czas i pierwsze chwile spędzone z waszym dzieckiem. Zdjęcia noworodkowe są w pełni naturalne, niepozowane, autentyczne i pełne emocji. Sesja odbywa się w Waszym domu, czyli najbezpieczniejszym miejscu dla waszego maleństwa. Sesja ma charakter mini reportażu. Stawiam na naturalność. Nie fotografuję noworodków zawiniętych w pończoszki, chusty, nie przebieram, nie dekoruję. W kadrach łapię maleńkie stópki i rączki, uśmiechy, wasz dotyk, karmienie piersią i słodkie minki maleństwa. Naturalność ponad wszystko.
SESJE DLA PAR
Sesja dla par czy narzeczeńska, to idealna pamiątka z tego okresu. Docenicie to już kilka lat po ślubie. Sesja to wartościowy czas dla was dwojga. Wasze domowe zacisze, ulubiona kawiarnia, park, ukochane miejsca w mieście, wymarzone miejsce za granicą - okoliczności nie mają znaczenia, liczycie się tylko Wy.
SESJE INDYWIDUALNE - PORTRETOWE
Nie potrzebujesz specjalnej okazji, by utrwalić swoje naturalne piękno. Luźna sesja portretowa to idealny sposób, by odkryć swoje wewnętrzne piękno, odkryć siebie na nowo, zmienić postrzeganie swego wizerunku, stworzyć niesamowitą pamiątkę na lata

INFORMACJE DODATKOWE

 • Standardowy czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 1-2 TYGODNIE
 • Oddaję tylko obrobione zdjęcia – nie udostępniam plików RAW. 
 • Dodatkowo płatne opcje:
  • Usługa makijażu ~150 PLN
  • Usługa fryzjerska ~150 PLN
  • Sesja zdjęciowa w studio ~ 80 PLN\h
 •  Ekspresowy odbiór zdjęć (do 1-3 dni roboczych) + 50% wartości sesji
 • Sesje lifestylowe poddane są ogólnej kolorystycznej obróbce. Retusz twarzy (wygładzanie, korygowanie zmarszczek i niedoskonałości, modelowanie ciała) w Photoshopie dodatkowo płatny +100 PLN za zdjęcie. 
 • Uprzejmie informuję, że w celu rezerwacji terminu pobieram zadatek 30% wartości sesji
 • Decydując się na sesję w moim wykonaniu, akceptujesz mój styl pracy, kadry oraz obróbkę zdjęć, która nie podlega zmianom.

Rezerwacja terminu sesji następuje po potwierdzeniu w wiadomości prywatnej. Płatność odbywa się w dniu sesji lub przelew do dnia zdjęć.

Udział w sesji wiąże się z akceptacją REGULAMINU.

ALBUM FOTOGRAFICZNY, WYDRUKI

Zdjęcia z sesji oddaję w formie elektronicznej. 

Istnieje możliwość zamówienia odbitek w dowolnej ilości.Wasze zdjęcia wymagają najlepszej oprawy. Odbitki zamawiam w formacie 10×15 cm, na półmatowym jedwabistym papierze. Zdjęcia w zależności od ilości pakuje w sztywną kopertę bądź ozdobne pudełko. 

Fotoksiążka

Pozwól cieszyć się sobie i najbliższym piękną sesją przez długie lata. Mogę zaprojektować Wam piękną fotoksiążkę,która idealnie nadaje się do prezentowania zdjęć. 

Fotoksiążka ma wymiary 22×22 cm i 40 stron.

Cena fotoksiążki 190 PLN

REGULAMIN SESJI

REGULAMIN SESJI ZDJĘCIOWEJ

Moje fotografie posiadają swój specyficzny styl, który wyróżnia mnie spośród innych fotografów. Kolorystyka, kadrowanie, sposób ujęcia danej sceny, styl fotografowania są na swój sposób wyjątkowe. Jestem przekonana, że właśnie to przekonało Ciebie, do skorzystania z mojej oferty.  

Mając powyższe na uwadze, potwierdzasz, że zapoznałeś się z moim portfolio i stylem wykonywanych przeze mnie kadrów. Zgadzasz się z moja wizją i interpretacją artystyczną.

 1. Rezerwacja sesji zdjęciowej jest równoznaczna z akceptacją regulaminu
 2. Klient na potrzeby zrealizowania sesji przekazuje mi swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu w celu umożliwienia kontaktu. Oświadczam, że dane nie będą przekazane osobom trzecim. 
 3. Potwierdzeniem rezerwacji sesji jest wpłata w ciągu  3 dni zadatku wysokości 30% wartości sesji na konto, po wcześniejszym ustaleniu terminu.
  Zadatek jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji Klienta z sesji, jak również przełożenia sesji w czasie krótszym niż 3 dni robocze. 
 4. Rozliczenie całej płatności następuje w dniu sesji zdjęciowej gotówką lub przelewem. Nie wysyłam plików do czasu otrzymania pełnego wynagrodzenia.
 5. Klient  podejmuje decyzję o wielkości pakietu najpóźniej  w dniu sesji. Po tym nie ma możliwości zmiany pakietu. Jest natomiast możliwość zakupu dodatkowych zdjęć zgodnie z podanym na stronie cennikiem.
 6. Istnieje możliwość jednokrotnej zmiany terminu sesji plenerowej ze względu na pogodę. Sesja odwoływana jest na 1 h przed ustalonym terminem w przypadku burzy, deszczu, silnego wiatru.
  Przy kolejnej zmianie terminu zadatek należy wpłacić ponownie.
 7. Po wykonanej sesji klient w ciągu 5 dni otrzymuje link do prywatnej galerii w celu wybrania swoich kadrów zgodnie z wykupionym pakietem
 8. Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 1-2 tygodnie od dnia wyboru zdjęć w zależności od ilości ujęć.
  Istnieje możliwość ekspresowej obróbki zdjęć w ciągu 3 dni za dodatkową opłatą 50% ceny pakietu.
 9. Wszystkie przekazane Klientom zdjęcia poddane są autorskiej obróbce, która nie podlega poprawkom. Nie zgadzam się na kadrowanie gotowych zdjęć, nakładanie na nich filtrów kolorystycznych w celach publikacji w internecie.
 10. Sesje lifestylowe nie obejmują retuszu w Photoshopie: modelowanie sylwetki, usuwanie zbędnych elementów ze zdjęć, retusz twarzy- wygładzanie skóry, redukcja zmarszczek itp.
  istnieje możliwość profesjonalnego retuszu za dodatkową opłatą +100 PLN
 11. Klient otrzymuje zdjęcia w formacie .jpg w dwóch rozdzielczościach: do wydruku oraz pomniejszone do wykorzystania w social mediach. Nie przekazuję nieobrobionych zdjęć. Nie udostępniam surowych plików RAW
 12. Zdjęcia zostaną przekazane do Klienta za pomocą bezpiecznego transferu online lub na pendrive.
 13. Materiał zdjęciowy z sesji jest bezpiecznie przechowywany na moich dyskach przez 6 miesięcy.
 14. Sesje odbywają się od poniedziałku do piątku. Praca w weekendy i dni świąteczne jest dodatkowo płatna +150 PLN
 15. Na plenerową sesję zdjęciową należy przybyć punktualnie. W przypadku spóźnienia odliczane jest od czasu poświęconego na sesję
 16. Gwarantuję wykonanie usługi na poziomie pokazanym w moim portfolio. Moja praca jest moja wielką pasją. Możesz być pewien, że wykonam ją należycie.
 17. Zamawiający wyraża zgodę na udostępnienie swego wizerunku oraz imienia w celu promocji mojej twórczości:  publikacja zdjęć na mojej stronie internetowej oraz social mediach, w albumie fotograficznym lub ulotkach promocyjnych, wernisażu i wysatwie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody poinformuj mnie o tym na sesji lub w dniu przekazania zdjęć. Zgodnie z prawem, zgoda może być cofnięta w każdej chwili. Możliwość pokazania prac stanowi ważny element w mojej działalności. Z tego względu zależy mi, żebym miała możliwość pokazania ich na swojej stronie jak i kanałach społecznościowych. 
 18. Klient ma prawo wykorzystać zdjęcia jedynie do celów niekomercyjnych. Oznacza to, że można je zamieszczać w celach prywatnych w kanałach społecznościowych, drukować, przekazywać rodzinie, znajomym, przekazać do oprawienia.
 19. Klient nie ma prawa do wykorzystania zdjęć w celach komercyjnych: reklama, promocja własnej działalności i produktów, sprzedaż itp. Taka forma wykorzystania zdjęć wymaga mojej pisemnej zgody.
 20. Odpowiedzialność za zdrowie i mienie:
  Sesja plenerowa wiąże się z obcowaniem z naturą. Klient jest osobiście odpowiedzialny za wszelkie niedogodności: ukąszenia owadów, mrówki, zadrapania itp. Poruszając się po mieście, polach, łąkach czy lasach Klient zachowuje ogólnie przyjęte zasady bezpieczeństwa. 
 21. Jak się ubrać na sesję:
  Przygotowanie stroju na sesję leży po stronie Klienta. Polecam wybrać ubrania stonowane kolorystycznie, unikać wzorów i nadruków oraz przesadnych ozdób.
  Ubrania najlepiej przynieść na wieszaku. Należy pamiętać żeby były starannie wyprasowane; można przygotować dodatkowy zestaw ubrań. 
 22. Nastawienie:
  Twoje nastawienie i samopoczucie będzie miało ogromny wpływ na przebieg i efekt sesji. Fotografuję 100% stress free. Cenię sobie otwartość, rozmowę, dobry humor i uśmiech. W takim stylu prowadzę swoje sesje zdjęciowe.
 23. Na sesję plenerową nie należy zabierać zbędnych rzeczy, które jedynie będą zbędnym balastem. Aby najlepiej wykorzystać czas na sesji lepiej mieć wolne ręce i zająć się zabawą z dziećmi, przytulaniem itp. 
 24. Na sesję w domu należy wysprzątać mieszkanie, pochować zbędne rzeczy, zabawki, kable, kartony, przedmioty z dużym logo itp.  Jak pisałam powyżej, nie usuwam takich elementów w Photoshopie
 25. Opłaty wstępu do ogrodów botanicznych, parków, na teren zamków itp ponosi Klient
 26. Istnieje możliwość zakupienia sesji jako prezent. Voucher podarunkowy wliczony jest w tym przypadku w cenę. Voucher jest ważny 3 miesiące, przy czym należy się umówić najpóźniej miesiąc przed jego wygaśnięciem. Voucher jest imienny i nie może być przekazany innej osobie. Nie ma możliwości wymiany bonu na wartość pieniężną. Niewykorzystany voucher wygasa, nie ma możliwości przedłużenia terminu ani zwrotu pieniędzy.

 

Regulamin obowiązuje od dnia 01.10.2019 r.

Total: