Fotografia wizerunkowa – biznesowa


Jesteś swoją własną marką

Sesja wizerunkowa – biznesowa ma za zadanie stworzyć przyjazny wizerunek firmy i obraz ludzi, którzy w niej pracują. Jest to niezbędne narzędzie do komunikacji, jako element marketingu i PR. Odpowiednio wykonany portret biznesowy potrafi wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Wizerunek firmy, to nie tylko ludzie. To również zdjęcia wnętrz, praca zespołu oraz twoje produkty.

Twój wizerunek to Twoja wizytówka w sieci

  • Sesja wizerunkowa dla Twojego biznesu, na stronę internetową, na bloga, do mediów społecznościowych, do e-booka
  • Sesja w Twojej lokalizacji, plenerze bądź studio
  • Zdjęcia do wykorzystania komercyjnego
  • Zdjęcia ze spotkania biznesowego
  • Zdjęcia z eventu firmowego
  • Zdjęcia Twojej siedziby
  • Zdjęcia Twoich produktów
fotografia wizerunkowa/biznesowa wioleta lipińska

Potrzeba 20 lat, żeby zbudować reputację i tylko 5 minut, by ją zrujnować.”

Żyjemy w dobie internetu
Większość ludzi, zanim spotkacie się osobiście, zobaczy cię na zdjęciu. Twój wygląd stanowi 90% wizerunku.
Ludzie mają tendencję do automatycznego oceniania innych i przypisywaniu pozytywnych bądź negatywnych cech osobowości. Czasami sekundy decydują o ty, czy klient wybierze ciebie, czy innego specjalistę. Zadbaj o to, żeby pierwsze wrażenie było jak najlepsze
Pokaż czym się zajmujesz
Fotografia biznesowa wpisuje się w dzisiejsze trendy marketingu, gdzie istotne jest nie tylko poznanie firmy i produktów, ale osób które za nią stoją.
Klienci chcą cię poznać. Zdjęcie w plenerze czy miejscu pracy pozwoli klientom zorientować się, czym się zajmujesz i co masz do zaoferowania. Fotografia biznesowa podkreśli zarówno twój jak i prowadzonego przez ciebie biznesu
Wyróżnij się
Możesz kupić zdjęcia stockowe, ale po co robić sobie krzywdę? Są to anonimowe zdjęcia uśmiechniętych osób, pięknie urządzone gabinety i uporządkowane biurka. Takie zdjęcia nie mówią nic jednak o twoim biznesie. Pokaż siebie, swoich pracowników, wnętrza firmy oraz własne produkty. Bądź autentyczny w przekazie, a z pewnością przyciągniesz do siebie potencjalnych klientów i partnerów. 
Profesjonalny wizerunek w sieci
Fotografia biznesowa ma za zadanie pokazać twoją osobowość i charyzmę, pewność siebie, wzbudzić dobre skojarzenia, szacunek i zaufanie. Zdjęcia powinny ukazywać przyjazne nastawienie i otwartość, co pomoże nawiązać pozytywne relacje podczas spotkań biznesowych.
Klienci „kupują oczami”
Dobrze przygotowana identyfikacja wizualna twojej firmy pozwoli ci wyróżnić się na tle innych, podkreśli twój unikatowy charakter. Obraz twojej osoby, czy firmy zapadnie w ich pamięć na dłużej.

Zapytaj o szczegółową wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb

FAQ

fotografia wizerunkowa/biznesowa wioleta lipińska