fbpx

Sesja kobieca | sensualna | buduarowa

03/10/2019

Sesja kobieca / sensualna

Odkryj w sobie magię! Sesja kobieca to idealny sposób, by na nowo zakochać się w sobie i poczuć pełnię swojej kobiecości.

Zmysłowa sesja kobieca, sensualna, buduarowa to najlepszy prezent dla samej siebie. Jest to okazja, by poczuć się wyjątkowo i niecodziennie, ukazać swoje piękno, zmysłowość, delikatność.

Odpowiedz sobie na pytanie, kiedy ostatnio stojąc przed lustrem, powiedziałaś do siebie „oh, jaka jestem piękna, jak dobrze dziś wyglądam”? Twoje piękno jest warte utrwalenia już dziś. Nie czekaj na lepsze czasy, nie czekaj na idealny moment. Ten moment jest właśnie teraz. 

My kobiety na codzień przyjmujemy wiele ról. Dbamy o swoje rodziny, prowadzimy własne biznesy, rozwijamy karierę. Często oddajemy swój cenny czas innym osobom zapominając o sobie. Sesja kobieca to dobry moment by zatrzymać czas i zadbać wyłącznie o siebie. Powinnaś zrozumieć, jak ważna jesteś da samej siebie. Pozwól sobie na chwilę luksusu i zrób sobie prezent w postaci niezapomnianej pamiątki na lata. 

 

sesja kobieca, sensualna, buduarowa

Sesja kobieca/sensualna: 

 • wydobędzie z ciebie kobiecość 
 • podkreśli urodę 
 • da ci pewność siebie, w końcu dobrze poczujesz się we własnym ciele 
 • zaczniesz na nowo odkrywać własne piękno poczujesz radość i pełną akceptację swoje osoby

Chodź! Zabieram ciebie do krainy kobiecości pełnej magii. Zabierz ze sobą seksowną bieliznę, sukienkę na specjalną okazję, szpilki i choćby nawet luźny sweter. Oddaj się w ręce specjalistów. Z idealnie dobranym makijażem i nową fryzurą staniesz przed moim obiektywem,

Fotografuję 100% stress free. Zadbam o dobrą atmosferę, żebyś na sesji mogła czuć się komfortowo i swobodnie. Zadbam o odpowiednie światło i ułożenie twego ciała, tak, żebyś wyglądała najkorzystniej. 

Sesja dla samej siebie? A może prezent dla swego partnera? Decyzja należy do ciebie. Na pewno będzie to pamiątka na długie lata. 

sesja kobieca, sensualna, buduarowa

sesja kobieca, sensualna, buduarowa

 


To również może ciebie zainteresować:


 

0 0 vote
Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
Total:
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x