W czym mogę Ci pomóc?

Zapoznaj się z ofertą sesji zdjęciowej. Razem dopasujemy ją do Twoich potrzeb

OFERTA FOTO

Oferta Foto

1

Sesja wizerunkowa – biznesowa


Wizerunek liderów i pracowników organizacji ma kluczowe znaczenie dla twojego biznesu. Celem sesji biznesowej jest zbudowanie przyjaznego wizerunku firmy i obrazu ludzi, którzy w niej pracują. Jest to niezbędne narzędzie do komunikacji, jako element marketingu i PR.

Odpowiednio wykonany portret prezesa, pracowników działu konsultingowego czy sprzedażowego, potrafi wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Wizerunek firmy, to nie tylko ludzie. To również zdjęcia wnętrz, praca zespołu oraz twoje produkty.

Sesja wizerunkowa dla Twojego biznesu, na stronę internetową, na bloga, do mediów społecznościowych, do e-booka.
Sesja w Twojej lokalizacji, plenerze bądź studio. Zdjęcia do wykorzystania komercyjnego.

OFERTA FOTO
2

Sesja wizerunkowa – lifestylowa

Jesteś marką, wiesz o ty, prawda?


Budujesz pozycję specjalisty, branżowego lidera, rozwijasz swoją działalność, chcesz zostać influencerem?
Tańczysz, malujesz, projektujesz, prowadzisz bloga, udzielasz porad prawnych lub finansowych, jesteś coachem, trenerem, mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą.
Na codzień działasz w sieci – cokolwiek robisz, jesteś swoją wizytówką.

Profesjonalna sesja wizerunkowa przyniesie ci wiele korzyści.

3

Sesja produktowa


Zdjęcia produktowe są bez wątpienia niezbędnym elementem każdego biznesu. Konsumenci kupują oczami – odpowiednio zaprezentowany produkt sprawia, że często pragną go mieć. Estetyczne i ciekawie wykonane zdjęcia przekładają się bezpośrednio na decyzje zakupowe klientów. Klienci są wzrokowcami – dobrze ujęty produkt potrafi zaciekawić i sprawi, że zostaną na Waszej stronie na dłużej.
A potem … zostaną z Wami na dłużej.

Klienci kupują oczami. Masz tylko chwilę, żeby ich zainteresować swoim produktem.
Rzeczy, które tworzysz i sprzedajesz wymagają pokazania z jak najlepszej strony.

Zróbmy razem coś pięknego !

oferta foto wioletalipinska.com
oferta foto wioletalipinska.com
4

Sesja kobieca / sensualna


Odkryj w sobie magię! Sesja kobieca to idealny sposób, by na nowo zakochać się w sobie i poczuć pełnię swojej kobiecości.

Podczas tej sesji wydobędę z ciebie Twoje wewnętrzne piękno. Poczujesz się pewnie, atrakcyjnie, w końcu dobrze poczujesz się we własnym ciele.

Nie potrzebujesz specjalnej okazji, by utrwalić swoje naturalne piękno. Luźna sesja portretowa to idealny sposób, by odkryć swoje wewnętrzne piękno, odkryć siebie na nowo, zmienić postrzeganie swego wizerunku, stworzyć niesamowitą pamiątkę.

5

Fotografia kulinarna


Wyobraźcie sobie stronę restauracji, baru czy kawiarni bez zdjęć serwowanych potraw. Albo książka kucharska lub magazyn kulinarny z samymi przepisami bez wizualizacji zdjęciowej. Brzmi to absurdalnie ?!

Zdjęcia kulinarne w takich biznesach to jeden z najważniejszych elementów jeśli chodzi o kreowanie wizerunku.

Jemy oczami – więc wysokiej jakości zdjęcia ze smakowicie wyglądającymi daniami i drinkami to podstawa.
Kompozycja, stylizacja, miękkie światło – zadbam o wszystkie aspekty.

Fotografia kulinarna – zdjęcia gotowych potraw, ciast, deserów, drinków oraz wędlin i mięsa.

oferta foto
oferta foto wioletalipinska.com
6

Lifestylowe sesje rodzinne

Sesje dla par, narzeczeńskie


Sesja rodzinna to idealna pamiątka na lata. Pamięć jest ulotna, a fotografia zawieszona w ramce na ścianie czy w albumie zatrzyma ulotne chwile na dłużej.

Sesja dla par czy narzeczeńska, to idealna pamiątka z tego okresu. Docenicie to już kilka lat po ślubie. Sesja to wartościowy czas dla was dwojga. Wasze domowe zacisze, ulubiona kawiarnia, park, ukochane miejsca w mieście, wymarzone miejsce za granicą – okoliczności nie mają znaczenia, liczycie się tylko WY

7

Fotografia wnętrz i architektury

Fotografia wnętrz i architektury to inwestycja, która szybko się zwraca. Profesjonalne zdjęcia wnętrz same sprzedają i przyciągają nowych klientów. 

Oferta skierowana jest do właścicieli hoteli, pensjonatów, architektów wnętrz, projektantów i stylistów, agencji nieruchomości. 

Jest wiele powodów, dla których warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia wnętrz. Przede wszytkim takie zdjęcia stanowią podstawę oferty sprzedażowej lub wynajmu (pokoje hotelowe, apartamenty, domy i mieszkania). Projektanci i styliści potrzebują udokumentowania procesu przed/po metamorfozie. W końcu zdjęcia wnętrz tworzę na potrzeby magazynów. Ty możesz ich potrzebować również na własny użytek – na bloga, social media, do promowania własnego biznesu jako formę reklamy. 

oferta foto
oferta foto wioletalipinska.com
8

Fotografia motoryzacyjna

Zanim konsument wyciągnie portfel – kupuje oczami. Dlatego zarówno w fotografii produktowej, jak i bardziej specjalistycznej fotografii motoryzacyjnej, bardzo istotne są profesjonalne, wysokiej jakości zdjęcia.

Dla kogo jest taka sesja? 
Dla klientów indywidualnych, pasjonatów motoryzacji, którzy pragną uwiecznić swoje samochody na zdjęciu. 
Dla klientów biznesowych –  zdjęcia reklamowe do katalogów, dla prasy, na potrzeby social mediów. 

Oferuję zdjęcia motoryzacyjne zarówno sylwetki, wnętrz i detali, jak również dynamiczne ujęcia w plenerze, które podkreślą stylistykę i charakter auta.

9

Reportaż ślubny

Historie o Was dla Was. Tego dnia każda chwila jest wyjątkowa i niezwykła. Chcę stworzyć dla Was niezapomnianą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Pozwólcie mi opowiedzieć waszą historię. Mam pełną świadomość, że to jeden z najważniejszych dni w waszym życiu. Po tym jak emocje już opadną, zapisane na karcie momenty będą dla Was jedyną pamiątką. Niech będzie jak najlepsza.

Moje fotografie przedstawiają naturalne piękno i magię miłości. Łapie w kadrach prawdziwe emocje, które pojawiają się pomiędzy dwojgiem ludzi. Ukazuje istotę chwili, szczerą radość, łzy i głębokie uczucie spełnienia.

oferta foto wioletalipinska.com