W czym mogę Ci pomóc?

Zapoznaj się z ofertą sesji zdjęciowej. Razem dopasujemy ją do Twoich potrzeb

Oferta Foto

Sesja wizerunkowa – lifestylowa

Budujesz pozycję specjalisty, branżowego lidera, rozwijasz swoją działalność, chcesz zostać influencerem?
Tańczysz, malujesz, projektujesz, prowadzisz bloga, udzielasz porad prawnych lub finansowych, jesteś coachem, trenerem, mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą.
Na codzień działasz w sieci – cokolwiek robisz, jesteś swoją wizytówką.

Profesjonalna sesja wizerunkowa przyniesie ci wiele korzyści.

Sesja wizerunkowa – biznesowa

Wizerunek liderów i pracowników organizacji ma kluczowe znaczenie dla twojego biznesu. Odpowiednio wykonany portret prezesa, pracowników działu konsultingowego czy sprzedażowego, potrafi wzbudzić zaufanie wśród potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Sesja wizerunkowa dla Twojego biznesu, na stronę internetową, na bloga, do mediów społecznościowych, do e-booka.
Sesja w Twojej lokalizacji, plenerze bądź studio. Zdjęcia do wykorzystania komercyjnego.

Sesja produktowa

Zdjęcia produktowe są bez wątpienia niezbędnym elementem każdego biznesu. Konsumenci kupują oczami – odpowiednio zaprezentowany produkt sprawia, że często pragną go mieć. Estetyczne i ciekawie wykonane zdjęcia przekładają się bezpośrednio na decyzje zakupowe klientów. Klienci są wzrokowcami – dobrze ujęty produkt potrafi zaciekawić i sprawi, że zostaną na Waszej stronie na dłużej.
A potem … zostaną z Wami na dłużej.

Sesja kobieca / sensualna

Odkryj w sobie magię! Sesja kobieca to idealny sposób, by na nowo zakochać się w sobie i poczuć pełnię swojej kobiecości.
Podczas tej sesji wydobędę z ciebie Twoje wewnętrzne piękno. Poczujesz się pewnie, atrakcyjnie, w końcu dobrze poczujesz się we własnym ciele.

Nie potrzebujesz specjalnej okazji, by utrwalić swoje naturalne piękno. Luźna sesja portretowa to idealny sposób, by odkryć swoje wewnętrzne piękno, odkryć siebie na nowo, zmienić postrzeganie swego wizerunku, stworzyć niesamowitą pamiątkę.

Fotografia kulinarna

Wyobraźcie sobie stronę restauracji, baru czy kawiarni bez zdjęć serwowanych potraw. Albo książka kucharska lub magazyn kulinarny z samymi przepisami bez wizualizacji zdjęciowej. Brzmi to absurdalnie ?!

Jemy oczami – więc wysokiej jakości zdjęcia ze smakowicie wyglądającymi daniami i drinkami to podstawa.
Kompozycja, stylizacja, miękkie światło – zadbam o wszystkie aspekty.

Lifestylowe sesje rodzinne

Sesja rodzinna to idealna pamiątka na lata. Pamięć jest ulotna, a fotografia zawieszona w ramce na ścianie czy w albumie zatrzyma ulotne chwile na dłużej.

Sesja dla par czy narzeczeńska, to idealna pamiątka z tego okresu. Docenicie to już kilka lat po ślubie. Sesja to wartościowy czas dla was dwojga. Wasze domowe zacisze, ulubiona kawiarnia, park, ukochane miejsca w mieście, wymarzone miejsce za granicą – okoliczności nie mają znaczenia, liczycie się tylko WY

Fotografia wnętrz i architektury

Fotografia wnętrz i architektury to inwestycja, która szybko się zwraca. Profesjonalne zdjęcia wnętrz same sprzedają i przyciągają nowych klientów. 

Oferta skierowana jest do właścicieli hoteli, pensjonatów, architektów wnętrz, projektantów i stylistów, agencji nieruchomości.

Fotografia motoryzacyjna

Dla kogo jest taka sesja? 
Dla klientów indywidualnych, pasjonatów motoryzacji, którzy pragną uwiecznić swoje samochody na zdjęciu. 
Dla klientów biznesowych –  zdjęcia reklamowe do katalogów, dla prasy, na potrzeby social mediów. 

Oferuję zdjęcia motoryzacyjne zarówno sylwetki, wnętrz i detali, jak również dynamiczne ujęcia w plenerze, które podkreślą stylistykę i charakter auta.

Reportaż ślubny

Historie o Was dla Was. Tego dnia każda chwila jest wyjątkowa i niezwykła. Chcę stworzyć dla Was niezapomnianą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Pozwólcie mi opowiedzieć waszą historię. Mam pełną świadomość, że to jeden z najważniejszych dni w waszym życiu. Po tym jak emocje już opadną, zapisane na karcie momenty będą dla Was jedyną pamiątką. Niech będzie jak najlepsza.

Porozmawiajmy o Twojej sesji zdjęciowej

W celu wysłania wiadomości niezbędna jest zgoda na przetwarzanie danych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności